Elektronické zabezpečovací systémy (EZS)

ezsElektronické zabezpečovací systémy (EZS) jsou určeny nejen ke střežení budov (nemovitého i movitého majetku), ale například i k přivolání zásahové jednotky (prostřednictvím služby PCO) k přepadeným osobám.

Dodáváme, montujeme a  provádíme servis i revize pro následující typy elektronických zabezpečovacích zařízení:

 • Drátové - nutná kabeláž, vhodné do novostaveb. Výhodou je široká nabídka komponentů;
 • Bezdrátové – není nutná kabeláž, vhodné do již vybavených objektů;
 • Panikové systémy – upgrade a rozšíření stávajících EZS o možnost přivolání pomoci i v případě přepadení;

Číst dál: Elektronické zabezpečovací systémy (EZS)

Kamerové systémy

kameroveSystemyPokud se rozhodnete Váš objekt, byt, provozovnu, prodejnu chránit prostřednictvím kamerového systému, rádi Vám budeme k dispozici. Zpracujeme pro Vás návrh a cenovou kalkulaci, dodáme potřebná zařízení, zajistíme jeho montáž a vyškolení pověřených osob.

Jde především o:

 • IP kamery;
 • Analogové kamery;
 • Mikrokamery;
 • Skryté kamery;
 • Termální kamery;
 • Nahrávací zařízení;
 • Zpracování videosignálu;
 • Přenos videosignálu;

Vstupní a docházkové systémy

dochazkoveSystemyNa základě Vašeho požadavku zpracujeme návrh řešení Vašeho vstupního a docházkového systému (ACS = Acces Control System). Současně zajistíme dodávku, odbornou montáž a vyškolení povolaných osob. Zajistíme pro tato zařízení revize a servis.

Přístupové a docházkové systémy (ACS) jsou identifikační systémy využívající kontaktní, nebo bezkontaktní identifikátory (technologii). Současný trend vede k nahrazování kontaktních identifikátorů za bezkontaktní. Systémy je možno dodat včetně příslušenství jako jsou turnikety, závory, brány apod.

Číst dál: Vstupní a docházkové systémy

Vzdálené kamerové dohledy

Dle požadavku klienta lze celý kamerový systém sledovat i nastavovat z kteréhokoliv počítače, tabletu nebo mobilního telefonu připojeného k Internetu . Zároveň lze ze vzdáleného počítače prohlížet archivované záznamy.

Pult centralizované ochrany (PCO) a Elektronické zabezpečovací systémy (EZS)

Prostřednictvím partnerské agentury Vám nabízíme připojení Vašeho elektronického zabezpečovacího systému (EZS) na pult centralizované ochrany (PCO) pomocí telefonního, radiového nebo GSM spojení.

Pult centralizované ochrany je vybaven dvěma, na sobě nezávislými, monitorovacími systémy pro příjem telefonických, radiových a GSM signálů ze střežených objektů. Systém ochrany je sjednáván s každým klientem individuálně.

Zákazníci jsou připojeni na pult centralizované ochrany, který obsluhuje stálá operační služba (centrální operační středisko). Toto středisko je v nepřetržitém spojení s výjezdovými vozidly. Zásahová vozidla okamžitě reagují na pokyn z centrálního monitorovacího střediska a provedou výjezd na objekt, odkud bylo přijato poplachové hlášení.

Číst dál: Pult centralizované ochrany (PCO) a Elektronické zabezpečovací systémy (EZS)

Paniková tlačítka

Paniková tlačítka slouží k rychlému, téměř okamžitému předání tísňové informace pultu centralizované ochrany (PCO), ostraze, či jinému článku bezpečnosti. Jejich využití je ve všech provozech, kde hrozí loupeže nebo nátlak na Vaše zaměstnance. Je možno využít široké škály drátových i bezdrátových tlačítek ve formě klíčenky, strhávacích tlačítek atd.

Back to Top